Biegunki po odstawieniu odżywek dla sportowców

witam, od przeszło roku borykam się z biegunkami, które nastąpił pod odstawieniu odzywek dla sportowców typu gainer, kreatyna, aminokwasy, porobiłem różne badania nic na nich nie wyszło, aktualnie biore pensa (asamax nie moge bo dostałem zawrotów głowy) do tego citabax, sanprobi ibs, debridat, mało to pomaga, po kazdym posiłki po 1h ląduje w toalecie, do tego ma silne skurcze brzucha

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
W Pana sytuacji wymagana jest kompleksowa diagnostyka przewodu pokarmowego w celu znalezienia przyczyny, którą może być m.in. nieswoiste zapalenie jelit, celiakia, zaburzenia wchłaniania, zaburzenia czynnościowe i inne. Proponuję konsultację u gastrologa.