Przyjaźń z byłym partnerem

Przyjaźnię się z moim byłym chłopakiem jednak chyba nadal coś do niego czuję. Ostatnio zerwał ze swoją dziewczyną z którą trochę się koleguje. Ona szuka we mnie wsparcia bo wie że przechodziłam przez to samo. Rozumiem ja jednak gdy opowiada to wszystko do mnie wszystko wraca i to boli coraz bardziej... Nie wiem czy mogę jej powiedzieć żeby nie opowiadała mi o tym bo boli, czuję ze oni jeszcze razem będą i zabroni mu się ze mną spotykać bo będzie zazdrosna. Co mam zrobić? nie mogę tego słuchać...

Szanowna Pani - chyba najlepiej będzie ustalić jasno czemu służy relacja z byłym partnerem i jego byłą dziewczyną oraz wspólnie ustalić granice poruszanych tematów i rozmów.

Tworzą się toksyczne relacje, a ofiarami tego stanu rzeczy będą prawdopodobnie wszyscy uczestnicy. Recepta jest jedna, a kuracja bolesna - trzeba wyznać prawdę to jedyny dobry grunt dla miłości i przyjaźni.