Przyjęcie do szpitala przed operacją na uszkodzenie łąkotki

Za kilka dni mam operacje na kolano mam uszkodzenie łąkotki lewego kolana , jak wygląda przyjęcie do szpitala operacja i co dalej po operacji ?

Witam serdecznie. Przyjęcie do szpitala odbywa się w każdym szpitalu inaczej. Zwykle powinno się pojawiać w szpitalu rano dnia poprzedzającego zabieg. Wyjście po zabiegu uzależnione jest od stopnia gojenia się rany.