Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych z powodu braku okresu a planowanie ciąży

Witam, mam takie pytanie, mam niedoczynność tarczycy (biore euthyrox25), nietolerancję glukozy (metmorfax500),zespół policystycznych jajników i biore tabletki antykoncepcyjne (yasminella) ponieważ nie miałam miesiączki, dodam że jak biorę te tablrtki to miesiączkę mam co dnia. i zastanawiam się co byłoby gdybym chciała zajść w ciążę? czy kiedy odstawię tavletki anty, to nie bede miała znów miesiączki? to jak wtedy zajdę w ciąże? proszę o przedstawienie mi jak to wyglądałoby.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych aby móc coś więcej powiedzieć.