Przyjmowanie tabletek i dodatkowe zabezpieczenie

Witam, niestety dosyć poźną porą dostałam okres a zamierzam przyjmować tabletki koncepcyjne. W związku z tym mam pytanie, czy jeżeli przyjmę pierwsza tabletke 2 dnia okresu to muszę dodatkowo zabezpieczać się przez pierwsze opakowanie. Dodam ze zamierzam stosować tabletki Vixpo.

Milena Lubowicz

Dodatkowe zabezpieczenie jest wskazane przez pierwsze 7 dni.
Pozdrawiam