Przyjmowanie tabletek od 4 dnia miesiączki a ryzyko ciąży

Kochałem się z dziewczyną 7/8 dnia od miesiączki czy dnia cyklu . Bierze ona tabletki, ale zaczęła je brać 4 dnia od okresu Podczas stosunku spadła mi prezerwatywa I została w niej Jak wyciągnąłem członka to dużo spermy zostało na zewnątrz a prezerwatywa była w niej ok 5 minut z reszta spermy Czy mogła zajść w ciążę? Jeśli tabletki bierze już od 2 lat, ale nie pierwszego dnia cyklu ?

Witam,
nie jestem w stanie przewidzieć ochrony antykoncepcyjnej w przypadku niewłaściwego stosowania tabletek, może być ona obniżona i ryzyko ciązy może być.
Tabletki należy rozpoczynać przyjmować w pierwszym dniu krwawienia.