Przytycie i zmiany nastrojów a wyniki badań tarczycy

dzien dobry z tej strony katarzyna mam takie zapytanie tsh 0.976 ft4 0,81 usg tarczyca o prawidłowej echogenicznosci prawy płat 12/19/40 mm lewy plat 10/`3/47 ciesn 2,5 wypadaniewlosow przytylam 10 kilo sennosc rozdraznienie zmiany nastrojow do tego ucisk po lewej stronie od mostku w dol i po prawej stronie przez watrobe do pachwiny chcialam zaznaczyc ze jestem nosicielem wirusa zoltaczki typu p mam pytanie co to moze byc pani endykrynolog powiedziala ze to zapalenie tarczycy wyslala mnie

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie podanego opisu i przedstawionych badań można podejrzewać występowanie niedoczynności tarczycy, natomiast pani dr endokrynolog podejrzewam, że chce się upewnić w sensie przyczyny jej wystąpienia, dlatego wysłała Panią na dodatkowe badania. Proszę po wykonaniu wszystkich badań wrócić do lekarza endokrynologa w celu dokończenia procesu diagnostycznego i włączenia ewentualnego leczenia. Niestety nie skończyła Pani opisu co uniemożliwia dokładniejszą poradę.