Puls przy depresji i przyjmowaniu leków od dwóch tygodni

Witam Mam 24 lata i choruje na depresje od 2 tygodni biore sertraline 50 mg. Ale od kilku dni zauwazylam ze moj pols wynosi 56 do 70 czy to normalne przy takich tabletkach czy powinnam zaczac sie martwic. Ciagle mi sie wydaje ze jestem na cos chora.moja depresja trwa juz 4 lata a wczesniej chorowalam na tak zwana nerwice zaawansowana. Wiec zastanawiam sie co z tym zrobic. Dodam tez ze mieszkam w wielkiej brytaniu a tu depresja jest traktowana jak grypa. Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Witaj serdecznie. Zdaję sobie sprawię jak wygląda sprawa depresji w Anglii. Faktycznie jest tam troszkę inne podejście do tego tematu.

Ze swojej strony mogę zaproponować formę terapii - profilaktyki przez Internet przy pomocy skype. Uruchomiłem taką formę pomocy, sprawdza się i cieszy popularnością.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w GB psychologa lub psychoterapeutę i podjąć leczenie.
Leczenie psychoterapeutyczne zawsze musi mieć miejsce w kontakcie osobistym, a w Wielkiej Brytanii znajdzie Pani dużo polskojęzycznych specjalistów.