Rak brodawkowaty jajnika G2 obecny w 6 na 8 badanych wycinków

Mama jest 6 lat po pierwszej operacji (usunięcie narządów kobiecych sieć większa) w trakcie operacji uszkodzono guz który wylał sie do otrzewnej. chemioterapia - całkowita remisja na 5 lat - teraz mama jest po operacji okazało się że są przerzuty do węzłów chłonnych "rak brodawkowaty jajnika G2 obecny w 6 na 8 badanych wycinków). Reszta narządów ponoć bez zmian pytanie brzmi jakie sa rokowania na wyleczenie mama ma 60 lat. Z góry dziękuję pozdrawiam Aleksandra.

Mam za mało danych o chorobie aby móc powiedzieć coś autorytatywnie - prosze szczegóły omówić z onkologiem prowadzącym!!! zż