Relacje i zachowanie w stosunku do mężczyzny

witam, kilka miesięcy spotykałam się z nim, bardziej z jego inicjatywy, ale tylko czasem wyjscia do kina itp potem to jakos ustalo, kontakt byl tylko internetowy. ostatnio zaprosilam go na wesele przyjaciolki, ucieszyl sie i poszedl ze mna. super zabawa, ale po weselu wyszlo tak ze sie do niego przytulilam, i pocalowalam go,on się nie oparł. ale mam teraz wyrzuty sumienia :) naprawdę jest fajny i chcialam mu to pokazac.po weselu rozmawiamy normalnie. ale czy nie przesadzilam? jest troche niesmia

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
W początkach związków, gdzie partner jest osobą nieśmiałą, kobiety często przejmują inicjatywę, aby związek ten rozwinąć i nie ma w tym nic dziwnego. Zdarza się, że śmiałość jednego z partnerów decyduje o być albo nie być związku. Tym samym jeśli zależy Pani na tym partnerze, może nie warto aż tak przejmować się konwenansami i sięgnąć po to czego Pani pragnie od życia.
Życzę powodzenia,
Michał Pyter

Skoro chłopak jest naprawdę fajny i dobrze się Pani z nim czuje, z pewnością nic wielkiego się nie stało. Dała mu Pani sygnał, że czuje coś więcej. Osoby nieśmiałe często potrzebują trochę więcej czasu na zapoczątkowanie jakiegoś działania. Pisze Pani, że teraz normalnie rozmawiacie. To bardzo dobrze. Proszę podążać za swoimi potrzebami. Do odważnych świat należy ;-)

Pozdrawiam serdecznie.