Resekcja nacieku na II segmencie lewego płuca

Witam serdecznie. Mam bardzo duzy problem i nie wiem juz do kogo mam się zwrócić o pomoc. Moja mama miała w 1966 roku operację - resekcja nacieku na II segmencie lewego płuca. W tej chwili choruje (żółciowe zapalenie żołądka: Musi mieć wykonany rezonans. Nie wiemy jednak czym w tamtych latach zszywano płuca. Jeżeli platyną ok ale innymi metalami - groźnie będzie. Dzwoniłam do Kowar gdzie miała wykonywaną operacje - bez rezultatu, szukałam prac naukowych na ten temat. Co jeszcze mogę zrobić?

Proponuje skonsultować się ze spacjalistą chirurgi klatki piersiowej