Rezonans magnetyczny kręgosłupa i ból kręgosłupa po ciąży

Rezonans kręgosłupa wynik. Jestem po ciąży od urodzenia dziecka zaczął. Mi boleć kręgosłup w odcinku. Lędźwiowym. Zrobilam rezonans i wynik jest następujący ..lordoza ledzwiowa pogłębiona, ostre istawienie kości krzyżowej,przepukliny dotrzonowe górnych i dolnych blaszek granicznych trzonów Th/10-L5, krążek m-k L4/ 5 z cechami częściowego odwodnienia i obniżenia wysokości proszę o pomoc co dalej i czy to jest poważne i jak mogę wyzdrowieć

Witam Serdecznie
Zmiany niestety są już nie do cofnięcia, aby zniwelować dolegliwości bólowe proponuje odpowiednio dobraną farmakologie oraz indywidualnie dopasowane ćwiczenia na wzmocnienie gorsetu mięśniowego , przez fizjoterapeutę.