Rezonans magnetyczny kręgosłupa i ból kręgosłupa po ciąży
Rezonans kręgosłupa wynik. Jestem po ciąży od urodzenia dziecka zaczął. Mi boleć kręgosłup w odcinku. Lędźwiowym. Zrobilam rezonans i wynik jest następujący ..lordoza ledzwiowa pogłębiona, ostre istawienie kości krzyżowej,przepukliny dotrzonowe górnych i dolnych blaszek granicznych trzonów Th/10-L5, krążek m-k L4/ 5 z cechami częściowego odwodnienia i obniżenia wysokości proszę o pomoc co dalej i czy to jest poważne i jak mogę wyzdrowieć

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam Serdecznie
Zmiany niestety są już nie do cofnięcia, aby zniwelować dolegliwości bólowe proponuje odpowiednio dobraną farmakologie oraz indywidualnie dopasowane ćwiczenia na wzmocnienie gorsetu mięśniowego , przez fizjoterapeutę.