Ropne guzki w pachwinach po okresie

Witam! Mój problem wygląda następująco. Mam 24 lata i od 5 lat biorę tabletki antykoncepcyjne R****. Zawsze po miesiączce wchodziły mi guzki z ropą na pachwinach (zawsze tłumaczyłam to sobie tym, że majtki mnie obtarły). Guzki bolały, ale po paru dniach znikały i miałam spokój. Co 6 miesięcy mam robione badania i cytologię i co pół roku w cytologii wychodzi stan zapalny i poddaję się leczeniu dopochwowemu. I tak jest od 5 lat. Jeszcze nie miałam dobrych wyników cytologii. Dopiero po leczeniu przez 4 miesiące jest dobrze a później znów to samo. Dodam jeszcze że jakieś 2 lata temu miałam wypalany choć do dziś nie mam pojęcia co to jest. W dodatku miesiąc temu pojawiły mi się z prawej stronie na pachwinie dwa guzki rozległe na ok 2 cm. Myślałam, że znów same znikną, ale tak się nie stało. Jeden dzień są większe inny mniejsze, ale cały czas bolą. Czy to kwestia bielizny? Skąd ciągłe złe wyniki w badaniach cytologicznych?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!
Bolesne guzki w pachwinach to zapewne zapalenie mieszków włosowych bakteryjne i maść z antybiotykiem powinna pomóc. CO do nawracających stanów zapalnych to czy miała Pani pobrany posiew z dróg rodnych i czy partner w tym samym czasie leczenia co Pani otrzymywał leczenie?
Jeśli te podstawowe zasady nie zostały spełnione leczenie bez badań i leczenia partnera będzie bez końca.
Z poważaniem