Różowe plamienie a bolesność podbrzusza

ostatnia miesiaczke mialam 2.01.2015 we wtorek wspolzylam z narzeczonym wczoraj 30.01 2015 dostalam rozowe plamienie na papierku a na podpasce brazowe pozniej czerwone tak jak na miesiaczke dodam ze bola mnie jajniki mam bol podbrzusza zatwardzenie czeste wizyty w toalecie i problem z zasypianiem czy moge byc w ciazy

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam