Rozstępy po odchudzaniu po porodzie

Witam Mam 29 lat i miałam duża wagę po ciążach uprawiam sport i skóra na brzuchu strasznie poleciała w dół . Rozstępy pękają gdy się pocę i odparza mi sie podbrzuszę co z tym zrobić? Byłam już u lekarza rodzinnego, dostałam skierowanie do chirurga z adnotacją " Cel - skierowanie na zabieg"

Proszę skonsultować się u chirurga plastyka lub lekarza medycynynestetycznej, po konsultacji i po obejrzeniu skóy lekarze powiedzą dokładnie co można wykonać.