RTG klatki piersiowej - co oznacza zalecenie lekarza?

Proszę o interpretację tego wyniku: Opis: Proszę dorobić zdj. boczne lewe. Proszę zdj. poprzednie do porównania. Proszę o rozpoznanie podstawowe. Badanie miałam zlecone przed operacją, czyli standardowe, nie rozumiem co oznacza ten wynik? Że coś jest nie tak? Nie mam poprzedniego badania, nie rozumiem i trochę się zaniepokoiłam. Proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

nie dodała Pani opisu badania, w związku z czym nie jest możliwa jego interpretacja. Zalecenie, aby wykonać zdjęcie boczne wskazuje, iż wynik mógł być niejasny. Często w projekcji bocznej łatwiej ocenić charakter zmian.