RTG płuc i zwłóknienia pozapalne
Witam. Moja mama (61 lat) miała robiony rtg płuc. Oto co jest w wyniku: "Zwłoknienia pozapalne. Bez cech pneumonii, bez zmian ogniskowych. Serce w granicach normy. Zatoki wolne." Czy to jest jakiś powód do niepokoju? i czy zwłoknienia to jest to samo, co zwłóknienia?

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
a jakie są objawy? wynik wskzuje na zmiany wynikajace z poprzenich zmian zapalnyc ale bez badania i obejrzenia zmian nie mozna cos wiecej powiedzieć. proponuję udac sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.