Ryzyko ciąży a stosunek bez wytrysku i petting

Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie może wydawać się idiotyczne: Spóźnia mi się okres ok 5 dni. Pobolewa mnie brzuch, boli pierś. Sytuacje intymne do których doszło w ostatni miesiącu: -stosunek w prezerwatywie 3 dnia cyklu, bez wytrysku, trwał jedynie ok 5min. -petting 2razy, bez wytrysku. był preejakulat ale starałam się go wytrzeć. nie znajdował się w moich okolicach intymnych, w najgorszym wypadku mógł zostać przeniesiony na palcach ale w BARDZO niewielkiej ilości. czy mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome, ale może Pani już wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.