Ryzyko ciąży w wyniku pettingu u dziewicy

Wczoraj wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy petting w tym seks oralny. Po jakimś czasie znów naszła ochota na zabawę ale tym razem siedzialam na nim a on dotykał lekko mojej pochwy. Chłopak w żadnym wypadku nie doszedł ani nie wypłynął z jego penisa " śluz". po prostu ją mukał. Chcę zaznaczyć iż jestem dziewicą. Czy mogę być w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.