Ryzyko zapłodnienia a petting i seks analny

Witam! Mam pytanie odnośnie pettingu. Ostatnio z dziewczyna zabawialiśmy się u niej w domu, doszło do tego, ze pojawił sie preejekulat na moim penisie. Wcxesniej tzn jakies 15 min oddawalem mocz, teraz chcielismy sprobowac seksu analnego, tylko problem ze penis sie zsunał i wszedł nie tu gdzie trzeba. Ale od razu gi wyciagnalem. Dodam ze wczesniej penisa mocno osliniłem i dotykalem wejscia do pochwy, czy mozliwe jest zaplodnienie?

Proponuję poczytać artykuły i posty na ten temat, które są na naszym Portalu.
Jest tam wiele interesujących wiadomości o praktycznym znaczeniu.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl, Poznań.