Seks bez zabezpieczenia, wzdęcia brzucha a negatywny test ciążowy

Witam, W tym miesiacu wspolzylam z moim partnerem 3 razy bez zabezpieczenia i doszedl 6 razy, po pierwszym stosunku poszlam po tabletke dzien po, pozniej mialam okres,znow wspolzylam i pozniej 3 dni o okresie znow. Dodam,ze bralam tabletki ale czesto zapominalam np przez 3 dni i okres dostalam wczesniej niz powinnam,w sumie odrazu dzien po pierwszym stosunku dostalam okres. Dzis robilam tesn i negatywny.Martwia mnie bole bodbrzusza i wzedty brzuch, juz nie plaski. Jaka szansa na ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej szanse na ciąże są niskie, ale ciężko jest dokładnie powiedzieć z powodu nie zbyt dobrego przyjmowania leków. Co do bóli podbrzusza mogą one wynikać także z tego powodu. Proponuje udać się koniecznie do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.