Wzdęcia brzucha, zaparcia i widoczne żyły na piersiach a ciąża

Witam 1 stycznia był moj pierwszy raz, od tego czasu straaasznie schizuje stosuje tabletki anty od 4 miesiecy, od tego czasu juz był 2x okres normalny, 19 dni po stosunku poszlam na badanie beta hcg i wyszlo 0,1 Jednak widze u siebie zmiany na ciele: rano mam plaski brzuch ale wieczorem mam strasznie wzdety, mam lekkie zaparcia i takie żyłki na piersiach, udach i biodrze.. czy to mozliwe, zebym byla w ciazy?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwe zawsze ponieważ nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji. Sądzę, że powyższe objawy wynikają bardziej z działania tabletek antykoncepcyjnych. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi, następnie bez względu na wynik konieczna jest wizyta u ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie, sądzę, że przy tego typu objawach może być konieczna modyfikacja antykoncepcji. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.