Seks tuż przed okresem - czy jest możliwość zapłodnienia?

Czy jak uprawiałem seks z dziewczyną około 1.00 w nocy w niedzielę (tuż przed okresem), a dostała okres w niedzielę wieczorem i trwał do czwartku wieczorem, czy jest możliwość zapłodnienia?

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
jeżeli Twoja partnerka miała normalne krwawienie miesięczne, to nie doszło do zapłodnienia. Zazwyczaj dni poprzedzające wystąpienie krwawienia miesięcznego są dniami niepłodnymi i w trakcie współżycia nie ma zazwyczaj możliwości zapłodnienia.
Pozdrawiam!