Seks w 14 dniu cyklu a ciąża

Dzień dobry, W 14 dniu cyklu uprawiałam seks z chłopakiem. Najprawdopodobniej nie skończył we mnie ( na dodatek miał prezerwatywę). Prezerwatywa była cała, jednak dziwnie "zwisała z członka". 2 h po stsunku zażyłam ellaone, po po paru dniach zaczęły mnie boleć piersi, ból ustąpił po kilku następnych dniach. Na dodatek, tydzień przed stusunkiem skonczyłam brać antybiotyk Augumentin. Okres powinien pojawić się dzisiaj, jednak nie czuję, żeby miał nadejść. Czy leki i ellaone mogą go opóźniać?

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja, stres itp oraz tzw tabletka "po" mogą opóźniać wystąpienie krwawienia. Proponuję udać się do lekarza ginekologa jeżeli krwawienie nie wystąpi w ciągu 7 dni od planowanego.