Silna nerwica z derealizacją

Witam mam silna nerwice z derealizacja i dostalem takie leki jak MORAVIL 1 tabletka rano 50mg, i fruxanol(na derealizacje)-1 tabletka rano i dwie wieczorem? Mam pytanie biore 4 tydzien chyba nie odczuwam skutkow ubocznych ale czuje sie dziwnie jakby energia mi przyszla ale jestem zmeczony i nie umiem zasnac jakbym kawe wypil.. czy to minie? A wizyte mam dopiero za miesiac jak leki dzialaja mam powiedziec.I czy to dobre leki na derealizacje?

Witam, polecam Panu skontaktować się telefonicznie z lekarzem i dopytać, 3-4 tyg to czas stabilizowania się leków, czasami trwa to nieco dłużej. Doradzam także podjecie psychoterapii, nie tylko stosowanie farmakoterapii. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza