Silne bóle i mrowienia w pochwie lub w pęcherzu moczowym

Witam--moje pytanie jest nastepujace. W roku 2003 mialam w Holandii zrobiony zabieg tzw, Meatotomie.Do ej pory mam silny bol i mrowienia w pochwie lub w pecherzu moczowym.Po kontroli u neurologa byla nastepujaca opinia, ze zostalam zle przecieta, nastena diagnoza u ginekologa, ze urolog przecial mi pecherz.Wszystko tylko zostalo zdiagnozowane, lecz nie napisane na papierze.Nie wiem co mam dalej robic---boli mnie caly dol. Natomist przy odbycie pojawil sie zlog.Nie mam juz sily,Prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ tak na prawdę nie wiadomo co jest przyczyną pani dolegliwości. Bez opinii specjalisty na papierze można tylko przypuszczać co Pani dolega, a ja nie mam możliwości weryfikacji podczas badania, dlatego jedyne co mogę doradzić to kontakt z urologiem.