Silne bóle kolana po zewnętrznej stronie

Witam! od ok miesiąca mam b.silny ból kolana po jego zewn.stronie , który pojawia się podczas pływania zabka. od 2 lat bardzo dużo pływam, a teraz po 10 basenach nie mogę sama wyjść z basenu przez ten bol. pojawia się tez w nocy. trochę cwicze na siłowni ale przy minimalnym obciążeniu i wtedy nie boli. do tego doszedł bol srodkowego palca reki.prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o konieczności wizyty czy to u lekarza ortopedy lub lekarza reumatologa.