Silne bóle w lewym boku u mężczyzny i niezdiagnozowany guzek

Witam,od 7 tyg mój tata ma bardzo silne bóle w lewym boku rozchodzą się w gore klatki piersiowej, ma widocznego guzka nie został zdiagnozowany. Był w szpitalu potem jeszcze 3 razy na izbie przyjęć. Raz leczyli go na kolkę nerkową drugi raz zrobili badania został skierowany na tomografie ale to dobiero za miesiąc. ból jest nie do wytrzymania ma przepisane tylko zastrzyki przeciwbólowe. Do jakiego specjalisty mamy się zgłośić chirurga ogółnego?onkologa? chcemy pójść na prywatną wizytę.
ponad rok temu

Trudno mi określić sposób postępowania z pacjentem bez bezpośredniego badania pacjentka jak i analizy badań dodatkowych (obrazowych i laboratoryjnych). Jeśli przypuszcza się, że powodem dolegliwości bólowych jest guz radzę na początku w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym.

Witam , zbyt mało danych - wiek pacjenta , gdzie jest guzek , jakiej wielkości i jaki jest jego charakter , na jakim oddziale był leczony w szpitalu , jakie ma inne choroby , itd. , zż