Silne i ciągłe bóle kolana i kostki lewej nogi

tato od grudnia 2015 skarzy sie na silne i ciągłe bóle kolana i kostki lewej nogi. ból opisuje jako mrowiący, parzący, jakby cos ciepłego mu sie w niej gotowało. 2 razy zaliczył pobyt w szpitalu... szereg wizyt prwatnych od ortopedy neurochirurga, chirurga a nawet psychiatry , nic nowego nie wniosły w celu postawienia jednoznacznej dignozy. staw biodrowy ze zmianami ale wikszosc lekarzy twierdzi ze taki ból od chorego biodra nie powienin byc. prosze o pomoc bo juz nie wiemy gdzie sie udac

witam,
niestety z poziomu portalu internetowego nie jest m,ożliwe udzielenie odpowiedzi - konieczna jest pełna dokumentacja pacjenta, zbadanie kliniczne, aby móc się wypowiedzieć,