Silne krawienia u 52-latki

witam,mam 52 lata, jestem matka 5dzieci, miałam już 2 lyzeczkowanie macicy z powodu silnych krwawień, mam perzerwy 3 do5dni i znow krwawienie,i tak naokraglo,jestem osoba przy tuszy i choruje na tarczyce nadciśnienie tętnicy a lekarz zapisal mi Depo-provena , pytanie czy z moimi chorobami nadwaga i nadmiernym krwawieniem jest wskazany taki zastrzyk? proszę o odpowiedz czemu w tym wieku tak krwawie i żadne zabiegi leki nic nie pomagają, dziekuje

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie Pani pomóc bez możliwości interpretacji dodatkowych badań. Jeżeli lekarz uznał, że korzyści z zastosowania depo-provera są większe niż potencjalne ryzyko skutków ubocznych to najwyraźniej miał ku temu powód. Ja niestety nie mogę się odnieść do tej decyzji, ponieważ nie miałem możliwości badania.