Silny ból brzucha po poronieniu

MOJA CÓRKA BYŁA W 5 TYGODNIU CIĄŻY I SAMOISTNIE PORONIŁA. JEST JUŻ TYDZIEŃ PO PORONIENIU I DZISIAJ MA SILNE BÓLE BRZUCHA NIE ZNAMY POWODU CZY MOŻLIWE JEST ŻE TO STAN ZAPALNY MACICY LUB LEKARZ BŁEDNIE STWIERDZIŁ ZE TO PORONIENIE I CZY KONIECZNA JEST WIZYTA LEKARSKA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilenia dolegliwości wskazana jest pilna wizyta u lekarza. Po przeprowadzeniu badań możliwe będzie określenie przyczyny nieprawidłowości oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.