Silny ból głowy i drętwienie kończyn a wynik MR kręgosłupa szyjnego

Od ponad dwóch lat mam bardzo silne bule głowy,kręgosłupa od szyi po biodra oraz drętwienie lewej ręki i nogi Opis w skrucie.Badaniem MR kręgosłupa szyjnego - na poziomach C 2/3/4 widoczne są obwodowe uwypuklenia krążków międzykręgowych zmniejszające przedrdzeniową rezerwę płynową .na poziomie C 4/5,C 5/6/7 wypukliny powodujące całkowite zniesienie przedrdzeniowej rezerwy płynowej,zwężenie otworówmiędzykręgowych z uciskiem n.korzeniowych.Proszę o poradę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze zwyrodnieniowym i przeciążeniowym. Tego typu patologie mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe związane z uciskiem i oddziaływaniem na struktury nerwowe w obrębie kręgosłupa. W tej sytuacji wskazana jest konsultacja z neurochirurgiem. Nie wykluczony jest zabieg operacyjny.

Witam, konieczna jest analiza obrazów a nie tylko opisu oraz dokładne badanie neurologiczne, skąd Pan jest?????