Silny ból prawego jajnika

Witam, tydzień temu wylądowałam u lekrza ponieważ strasznie bolał mnie prawy jajnik, dostałam tabletki i zstrzyk rozkurczowy po czym kazano skontaktować sie z ginekologiem, ten jednak niczego konkretnego nie powiedział, zapytał tylko kiedy był ostatni okres i kazał przyjsc za dwa tygodnie.. czy warto iśc do innego lekarza? nie możliwe ze ból był bezpodstawny. Dodam jeszcze ze d dziś czsami pobolewa mnie brzuch

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję postępować tak jak zalecił lekarz ginekolog. Skoro zapytał o termin miesiączki oraz polecił przyjść za dwa tygodnie bez wątpienia chce przeprowadzić dokładniejszą diagnostykę w określonej fazie cyklu.