Silny ból stopy podczas wypróżnienia

Dzień dobry, mam pewien problem. Od kilku dni podczas siadania na desce klozetowej i próbie wypróżniania po pewnym czasie, szczególnie podczas napinania brzucha w prawej stopie, a dokładnie podeszwie odczuwam potworny ból. Taki jakby ktoś wbijał mocno kilka igieł na raz. Ból jest nie do wytrzymania. Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.