Siniaki na nogach u 25-latki

Witam od jakiegoś czasu mam siniaki na nogach. Czytałam wszystkie fora ale tam wszyscy każą iść do lekarza. Byłam u 5 lekarzy robiłam badania krwi, usg żył i wszystko jest ok. Biorę witaminy jem zielone warzywa a siniaki są cały czas. Jedne schodzą a drugie pojawiają. Wcześniej pracowałam fizycznie i robiłam około 5-10km dziennie w pracy od 4 miesięcy robiłam prawo jazdy i nie pracowałam i wtedy zaczęły się siniaki. W rodzinie były przypadki raka boję się ale nie wiem co robada.

Aleksander Ropielewski

Bez poszerzenia diagnostyki nie jestem w stanie stwierdzić co może być powodem siniaków. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z internistą.