Siniaki, zawroty głowy i białe dziąsła

Witam. Mam sporo siniaków , pojawiajacych sie bez powodu , czeste zawroty glowy , moje dziasla sa biale , kiedy odchyle dolna powieke to rowniez nie jest ona zarozowiona tylko biala. Czy sa to objawy anemii? W lipcu robilam morfologie ale wyszla prawidlowo , lekko podwyzszone leukocyty ,lekarz stwierdzil ze infekcja. Kolejne badania robie w marcu.Czy moge przyjmowac suplement z zelazem jesli nie mam stwierdzonej anemii?Mieszkam za granica i nie mam mozliwosci szybszej wizyty u lekarza.

Małgorzata Panek

Radziłabym jednak udać się do lekarza rodzinnego. Należało by wykonać badanie morfologii i dopiero na tej podstawie włączyć jakiekolwiek leczenia. Zaburzenia krzepnięcia wraz z przypuszczalną anemii wymagają pilnie diagnostyki.
Pozdrawiam