Skąd u mnie parcie na pęcherz przy PCOS?

witam, mam stwierdzone PCOS. Od paru miesiecy mam plamienia zamiast miesiaczki (ostatnia miesiaczka byla pod koniec czerwca i nie ma jej do dzis). plamienia sa codziennie, raz bardzo obifte ze skrzepami a nieraz jak po skaleczeniu, krew jest roznych kolorow, od blado rozowej do brazowej... od poczatku grudnia bola mnie strasznie jajniki, klucie jest na tyle bolace ze nie moge spac na prawym boku bo boli mnie caly brzuch. Do tego mam straszne parcie na pecherz... zdarza mi sie sikac co pol h a i tak czuje jakbym nie wysikala sie do konca. nie wiem czy to wina torbieli ze uciskaja czy czegoś innego, ginekolog dopiero za tydzien. PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać także na infekcje dróg moczowych Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego