Brak miesiączki po wszczepieniu implantu antykoncepcyjnego

Witam, Mam 20 lat. Jakis miesiac temu zdecydowalam sie na zalozenie implantu antykoncepcyjnego. Okolo dwa tygodnie temu powinna pojawic sie u mnie miesiaczka, ale sie nie pojawila, a dzis rano zauwazylam dziwne, rozowe plamienie, po jakims czasie delikatnie brazowe. Co to oznacza? Czy moze to byc oznaka ciazy, czy moze skutki uboczne implantu? Bardzo zalezy mi na odpowiedzi. Dodam, ze od paru dni zle sie czuje i mam bole brzucha jak przed miesiaczka. Moze jestem chora? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.