Skąpe miesiączki i uderzenia gorąca oraz osłabienia a początki menopauzy

Mam takie pytanie mam okres a krwawienie jest bardzo słabe mam udeźenia gorąca jestem osłabiona dodam że mam 36 lat czy to oznaki menopałzy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje naprawdę niewielkie prawdopodobieństwo, że przyczyną Pani objawów jest menopauza. Sugeruję jednak konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zaleci wykonanie szczegółowych badań.