Skoki ciśnienia i szumy u 24-latki

Witam , mój problem dotyczy skoku ciśnienie przynajmniej tak podejrzewam,objawia sie to bardzo rzadko tzn nagle czuje szum w głowie goraco mi strasznie ale to strasznie kręci mi sie w głowie i po kilku chwilach mi to mija czy to moze byc ciśnienie ? Czuje sie pozniej osłabiona głowa mnie boli, leczę sie na ataki paniki na napady leku miałam mnóstwo badań robionych i wszystko ok , na serce tak samo miałam wiele badań i wszystko dobrze prosze o jakies wskazówki

Witam,

jeżeli wykonywała Pani odpowiednie badania i jest Pani pod opieką lekarza prowadzącego, który twierdzi, że stan Pani zdrowia somatycznego nie budzi obaw to proszę udać się do lekarza psychiatry. Pisze Pani, że leczy się na ataki paniki. Nie wspomina Pani jednak jakiego rodzaju jest to leczenie. Skuteczną metodą leczenia napadów lęku panicznego jest psychoterapia poznawczo-behawioralna.

Pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik

Witam

rozumiem Pani zaniepokojenie objawami, które pojawiają się tak nagle i wywołują tak silne lęki. To zrozumiałe, że poszukuje Pani przyczyn sygnałów wysyłanych przez ciało i na gruncie medycznym podjęła Pani żmudną diagnostykę by dowiedzieć się co takiego dzieje się, że ciało w taki sposób reaguje! Taka dbałość o siebie i troska o to by nie pominąć żadnych sygnałów jest potrzebna by zrozumieć co takiego się ze mną dzieje i jak temu przeciwdziałać.Część Pani objawów może mieć podłoże psychosomatyczne. Czasem ciało wysyła różne sygnały, chorobę można interpretować jako stan zaburzenia równowagi, który ujawnił się w ciele w postaci symptomu np. sygnału zakłócenia wewnętrznych sił duchowych. Dlatego też, zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, która umożliwi uświadomienie sobie roli emocji, uczuć w powstawaniu symptomów które Pani opisuje. Wraz z psychoterapeutą będzie Pani mogła odkryć znaczenie objawów, poradzić sobie z konfliktami.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571