Skręcenie stawu skokowego u 23-latki

Miesiąc temu skręciłam staw skokowy po dwóch tygodniach byłam na konsultacji u ortopedy, który przepisał mi żel i zalecił chodzenie w ortezie. Przez pierwsze dwa tygodnie nie miałam usztywnione nigi.. Lekarz stwierdził że są jeszcze naderwane ścięgna. Następną wizytę mam ustaloną na 6 maja Niestety lekarz nie powiedział mi ile czasu mam nosić ortezę? Noga jest cały czas jeszcze opuchnięta, chodzę cały czas o kulach. Czy mam nosić ortezę do kolejnej wizyty? I kiedy będę mogła wrócić do pracy? (Cały dzień stania i chodzenia)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę chodzić w ortezie do kolejnej wizyty u ortopedy. Nie jest wskazany, tak szybki powrót do pracy. Pozdrawiam.