Skrzepy po 6. tygodniach od porodu

Witam, jestem 6 tygodni po porodzie naturalnym, wczoraj wyleciało ze mnie coś dużego i twardego, wyglądało jak kawałek mięsa w kolorze ciemno brunatnym, a później coś długiego i cienkiego przypominające ,,kiszkę lub flak". Co to mogło być po tak długim czasie od porodu? Czy to normalne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

To mógł być skrzep jednak trochę juz czasu minęło od porodu dlatego sugeruję udać się na wizytę do ginekologa aby skontrolował czy krocze goi się prawidłowo.

Pozdrawiam