Skurcze serca u dziewczyny

Witam, mam problem, jednakże problem dotyczy dziewczyny, ponieważ odczuwa skurcze serca. Niestety ale rodzice ją wysmiali i nie chcą z nia isc do lekarza, jak ja mógłbym jej pomóc, nie chce jej zawieść a obiecalem jej ze pomoge. Zrobie co tylko w mojej mocy. Jest jakieś rozwiazanie by coś jej pomogło?

Piotr Pilarski

Może Pan uspokoić dziewczynę gdyż takie odczuwania pracy serca szczególnie u szczupłych kobiet nie świadczą o patologii.

Pozdrawiam.