Skuteczne usunięciu plamek żółtych

Dzien dobry mam pytanie jak sie pozbyc plamek zoltych. Juz dwa razy mialam usuniete hirurgicznie i po jakims czasie znowu wyszly. Jak sie ich pozbyc na stale. jaka cena tego zabiegu jest moze laserowe usowanie prosze o pomoc.

Witam! Zabieg laserowy jest bardzo skuteczny na zmiany, które są widoczne, ale jeśli ma Pani tendencję do powstawania żółtaków, to mogą się pojawić ponownie bez względu na rodzaj zabiegu, który wykonano. Proszę zbadać sobie poziom cholesterolu, bo może to jest przyczyna wznów.
Pozdrawiam!