Skutki uboczne Bioxetinu i ataki lęku

Witam.Chciałabym się dowiedzieć przez jaki czas są obecne skutki uboczne Bioxetinu? Biorę dopiero 4 dzień połówkę tabletki.Wymiotuję,mam biegunkę,jestem senna lub pobudzona i dalej mam ataki lęku i paniki.Podobno tak jest na początku.Czy te objawy naprawdę ustąpią i nie będę miała napadów lęku i strachu przed wyjściem do ludzi gdy lek zacznie działać?Dziękuję.

Po tak krótkim czasie przyjmowania leku nie sposób stwierdzić jego skuteczności. Czy biegunki i wymioty pojawiły się po jego włączeniu? Czy stanowią objawy dotychczasowej choroby?
Tylko rozmowa z lekarzem, który Pani włączył lek może rozstrzygnąć czy są to objawy choroby czy działania uboczne.
Generalnie lek jest bardzo skuteczny i po kilku tygodniach systematycznego zażywania powinien przynieść poprawę.

nie(moga ustapic na jakis czas, ale nie na stałe).potrzebna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza