Skutki uboczne stosowania leku Soluprod 20 mg

Szanowni Panstwo, lekarz przepisal mi lek soluprod 20mg jedna tabletka rano przez 5 dni.Jako, ze sa to kortykoidy troche sie obawiam, czy tak dawka przez 5 dni moze spowodowac opisywane skutki uboczne a zwlaszcza modyfikacje tluszczu na twarzy?Lek przepisany na obrzek oczu spowodowany kwasem hialuronowym. Prosze o odpowiedz lekarzy znajacych ten lek. Dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie można wykluczyć wystąpienia działań niepożądanych. Niemniej jednak zwykle korzyści z zastosowania preparatu przewyższają potencjalne ryzyko.