Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Słaby wytrysk po infekcji paciorkowcem kałowym i antybiotykoterapii

Witam,mam pytanie,co może być przyczyną bardzo słabego wytrysku,nasienie wypływa po 2 sek choć orgazm mam jak bym miał wyczczelić na pół metra,tak zawsze miałem i nagle taka zmiana,dodam że złapałem nie dawno paciorkowca kałowego i po antybiotyku zaraz miałem wytrysk super tylko z krwią,to przez bakterie,brałem też wiele leków na drogi moczowe i nic nie pomaga,może jest jakiś lek na to,mam 41 lat i ten problem od 2 lat,dziekuję za poradę.
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Zaburzenie wytrysku może być spowodowane infekcją. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty urologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy