Śluz z niewielką ilością krwi i trzydniowe spóźnianie się miesiączki

Dzień dobry. Miesiączka spóźnia mi się trzy dni. Dziś zauważyłam śluz z niewielka ilością krwi robiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Od ostatniego stosunku minęło 14 dni. Jaka może być przyczyna plamienia?

Witam. Przyczyną są najprawdopodobniej zaburzenia hormonalne. Mogą wynikac one jednak również z infekcji, stresu czy zmiany diety. Sugeruje również powtórzenie testu ciazowego za kilka dni.