Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spłycenie lordozy lędźwiowej u 46-latki a kłopoty z mową, pamięcią i ruchem

Witam kobieta lat46 rolniczka. Opis badania Spłycenie lordozy lędżwiowej .Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego l5-s1 ze sklerotyzacją blaszek granicznych przyległych trzonów kręgowych. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na przednich powierzchniach trzonów kręgów w dolnej części kręgosłupa L.Dodm że choruje od 10 lat i w skrócie opisałam jedno z badań .Od jakiegoś czasu zaczeły się u mnie kłopoty z mową i pamięcią oraz z ruchem .Co mam dalej roić czy da się to wyleczyć .
KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej nie mają związku z z zaburzeniami mowy czy pamięcią. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy