Spływanie wydzieliny po gardle, bóle gardła oraz katar

zaczeło sie od bulów gardła przwlekłych a po przezebieniu zkatarem doszło pykanie wuszach któe trwa juz 1,5 miesiaca , spływanie wydzieliny po gardle, lekkie odchrżakiwanie odkasływanie, a teraz doszła mi jakas wilgoc w uszach szczegolnie rano, jak wezme patyczkiem to widze tylko lekko zółtawy patyczek nie wiem vczy to woskowina czy co?? czasem mnie cos pobolea wtych uszach, w szyi mnie kuje gardle mnie kłuje cos mi sie przestawia w szyi i czasem czuje w gardle jakas gule;/ co to?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie. Być może konieczna będzie konsultacja otolaryngologiczna.